Strona główna  Katalog produktów  Programy sieciowe Sklep on-line Częste pytania Kontakt i o nas

Formularz zamówienia programów sieciowych i licencji wielostanowiskowych

Zamówienie programu Mistrz Klawiatury II PRO

Mistrz Klawiatury II PRO sprzedawany jest z licencją na ilość stanowisk określoną w zamówieniu.

Licencja szkolna zezwala na wykorzystywanie programu wyłącznie w szkołach publicznych i szkołach niepublicznych o uprawnieniach szkół publicznych.

W szczególnych przypadkach istnieje możliwość negocjacji ceny.

Zamówienie abonamentu dostępowego do aplikacji Mistrz Klawiaturu 24 PRO.

Abonament dostępu online do aplikacji Mistrz Klaiwaturu 24 PRO sprzedawany jest na określony okres czasu i na okresloną ilość użytkowników, czyli maksymalną ilość kont, które będą mogły być równocześnie utrzymywane. Zapoznaj się ze szczegółowymi zasadami licencjonowania TUTAJ

Licencja szkolna zezwala na wykorzystanie programu wyłącznie w szkołach publicznych i szkołach niepublicznych o uprawnieniach szkół publicznych.

Przy zakupie abonamentu na dłuższy niż rok okres czasu, otrzymuje się zniżki na kolejne lata. W szczególnych przypadkach istnieje możliwość negocjacji ceny.

Zamówienie programu z licencją wielostanowiskową

Programy oferowane poniżej nie mają specjlnaych wersji sieciowych, choć w przypadku eFizyki PRO i eTeachera 5 PRO instnieje możliowść udostępnienia ćwiczeń przygotowanych przez nauczyciela przez sieć loklaną.

Licencja szkolna zezwala na wykorzystanie programu wyłącznie w szkołach publicznych i szkołach niepublicznych o uprawnieniach szkół publicznych. W szczególnych przypadkach istnieje możliwość negocjacji ceny.

Przedmiot zamówienia
Specyfikacja zamówienia
Cena netto VAT zw. Cena brutto
Dane zamawiającego/płatnika do faktury
Dane użytkownika licencji (jeśli inne niż zamawiającego/płatnika) Adres wysyłki (jeśli inny niż dane zamawiającego/płatnika) Sposób realizacji zamówienia
Potwierdzenie

 

Strona domowa     Produkty     Produkty sieciowe     Pliki do pobrania     Sklep on-line     Częste pytania     Kontakt i o firmie    
    Copyright © 2008-2014 by Nahlik Soft