Strona główna  Katalog produktów  Programy sieciowe Sklep on-line Częste pytania Kontakt i o nas

[Rozmiar: 10395 bajtów]
Ściągnij demo

Kup teraz!


Najcierpliwszy korepetytor z matematyki!

  • ponad 700 zadań z losowo wybieranym zestawem wartości;
  • indywidualne wskazówki i podpowiedzi do każdego zadania
  • zestaw testów egzaminacyjnych
  • zwięzły podręcznik ze wszystkimi potrzebnymi definicjami i wzorami
  • wyniki i statystyka dla wielu uczniów oddzielnie

 
Kliknij, aby powiększyć

Pitagoras Szkoła Podstawowa Pitagoras

Pitagoras Szkoła Podstawowa Pitagoras

Pitagoras Szkoła Podstawowa Pitagoras

Pitagoras Szkoła Podstawowa Pitagoras

linia

Pitagoras uczy rozwiązywania zadań podając na żądanie szczegółowe wskazówki dotyczące poszczególnych etapów rozwiązywania każdego zadania.  Dla uzyskania maksymalnej oceny trzeba jednak rozwiązać zadanie samodzielnie, bez korzystania z pomocy Pitagorasa. W czasie rozwiązywania zadań istnieje możliwość korzystania z notatnika, kalkulatora i programu rysunkowego.

Każde z zadań posiada kilka wariantów - może być więc rozwiązywane wielokrotnie z innymi wartościami liczbowymi.

Uwaga: Menu programu Pitagoras 2000 zawiera podział materiału według klas sprzed reformy. Seria Pitagoras 2001 (Szkoła Podstawowa i Gimnazjum) posiada już menu zgodne z klasami szkół po reformie. Pitagoras 2000 zawiera jednak najobszerniejszy zestaw zadań, w tym zadania na poziomie liceum, a nawet wykraczające poza obecny program nauczania. Ponieważ zadania uporządkowane są również tematycznie, program może być cenną pomocą, zwłaszcza dla licealistów i uczniów przygotowujących się do matury lub innych egzaminów.

Program rejestruje wyniki i postępy w nauce, które obrazowane są na wykresach. Ewidencja wyników i statystyka może być prowadzona dla wielu uczniów oddzielnie.

Pitagoras to najtańszy i najcierpliwszy korepetytor!

[Rozmiar: 1268 bajtów] [Rozmiar: 1358 bajtów] Pitagoras 3.0 otrzymał nominację PC Kuriera do Produktu Roku 1995. Pitagoras 2000 Zwyciężył w rankingu programów przygotowujących do egzaminów - Komputer Świat nr 10/2000.

Uwaga: Program Pitagoras działa tylko w 32-bitowych systemach operacyjnych. W przypadku posiadania sytemu 64-bitowego, prosimy przed zakupem przeczytać nasze porady jak można rozwiązać ten problem, które znajdują się na stronie Częste Pytania tutaj.

        Pobierz wersję demonstracyjną                 Kup pełną wersję w naszym sklepie on-line
 

Strona domowa     Produkty     Produkty sieciowe     Pliki do pobrania     Sklep on-line     Częste pytania     Kontakt i o firmie    
    Copyright © 2008-2014 by Nahlik Soft