Strona główna  Katalog produktów  Programy sieciowe Sklep on-line Częste pytania Kontakt i o nas
Mistrz Klawiatury 24
Zacznij za darmo

Kup pełny dostęp

Nowa wersja Mistrza Klawiatury

Mistrz Klawiatury 24 - to nowa wersja programu działająca online z "chmury" przez przez przeglądarkę internetową. Program, choć na nowo napisany, oparty jest na wypróbowanej i skutecznej metodyce nauczania Mistrza Klawiatury II.

 
Kliknij aby powiększyć

Mistrz Klawiatury 24 - Ekran stratowy
Ekran startowy

Okno ćwiczeniowe
Okno ćwiczeniowe

Okno ćwiczeniowe z palcowaniem
Okno ćwiczeniowe z palcowaniem

Okno lekcji
Okno lekcji

Okno Statystyki
Okno Statystyki

linia

Główne zalety takiego rozwiązania to:

Dostęp do aplikacji przez 24 godziny na dobę, 365 dni w roku z dowolnego komputera podłączonego do Internetu

Możesz korzystać z programu w domu, w pracy, w podróży, z komputera przenośnego lub z kawiarenki internetowej, w dowolnym miejscu na świecie. Wszędzie będziesz miał dostęp do swoich dotychczasowych wyników i będziesz mógł kontynuować naukę od miejsca, w którym ja ostatnio przerwałeś.

Nie trzeba instalować programu

Nie musisz mieć uprawnień administratora, żeby program zainstalować. Wystarczy dostęp do Internetu. Jeśli na nowo instalujesz system lub zmieniasz komputer - nie musisz nic reinstalować - zarówno program jak i Twoje wyniki są stale w chmurze (czyli na naszym serwerze).

Zawsze masz aktualną wersję

Korzystasz zawsze za aktualnej i najnowszej wersji programu. Wszelkie poprawki czy rozszerzenia programu pojawiają się automatycznie natychmiast po ich wprowadzeniu.

Najnowsza technologia

W programie zastosowano najnowsze technologie. Dzięki nim możesz np. płynnie skalować wielkość i rozdzielczość okna wraz z całą jego zwartością dopasowując ją optymalnie do wielkości ekranu i Twoich preferencji.

Już za kilka tygodni nie będziesz patrzył na klawiaturę!

Po kilku tygodniach nauki będziesz pisał szybko, bezbłędnie i nie będziesz musiał patrzeć na klawiaturę. Umiejętność ta pozostanie Ci już na całe życie. Będziesz pracował kilkukrotnie szybciej, zaoszczędzisz mnóstwo czasu, łatwiej znajdziesz pracę, będziesz mógł prowadzić pisane rozmowy przez Internet nie odrywając wzroku od monitora!

Gotowe kursy lub nauka samodzielna

W zależności od gustu i temperamentu możesz wybrać jeden z gotowych kursów lub wybierać sobie ćwiczenia lub gry samodzielnie. Kursy są krótsze lub dłuższe, dla początkujących i zaawansowanych, ćwiczące całą klawiaturę lub tylko tę część, której najczęściej używasz.

Specjalna poezja Stanisława Barańczaka

Mistrz Klawiatury jest pierwszym programem na świecie, w którym ćwiczenia składające się z przypadkowych słów z ćwiczonymi literami zostały częściowo zastąpione przez specjalnie do tego celu napisaną poezję. Autorem zabawnych wierszyków "mankamętowych" do poszczególnych lekcji jest jeden z najwybitniejszych polskich poetów, Stanisław Barańczak.

Gier jeszcze nie ma, ale będą

W tej chwili w wersji online nie ma jeszcze gier, ale będą stopniowo dodawane. Gdy pojawią się w serwisie będą od razu automatycznie dostępne dla wszystkich użytkowników.

***

Z programu mogą korzystać z powodzeniem zarówno dzieci, młodzież jak i osoby dorosłe. Program może być wykorzystany zarówno przez początkujących, którzy nie mieli dotychczas styczności z klawiaturą, jak również przez zaawansowanych użytkowników komputera, którzy chcą poprawić technikę, szybkość i bezbłędność pisania. Zaawansowani mogą również stworzyć ćwiczenia z własnych tekstów posiadanych na dysku.

Program uwzględnia specyfikę języka polskiego i technikę pisania polskich znaków narodowych.

Zarejestruj się za darmo i zacznij kurs (4 pierwsze lekcje)

Kup pełny dostęp w naszym sklepie on-line

Cena pełnego dostępu na rok: 49.- PLN

 

Strona domowa     Produkty     Produkty sieciowe     Pliki do pobrania     Sklep on-line     Częste pytania     Kontakt i o firmie    
    Copyright © 2008-2014 by Nahlik Soft