Strona główna  Katalog produktów  Programy sieciowe Sklep on-line Częste pytania Kontakt i o nas

Zgodny z Windows 7   Zgodny z Windows 8   [Rozmiar: 18709 bajtów]

eTeacher 5 Pro
ZALECENIE MEN
nr 600/2001


Pobierz demo

Kup teraz!


   KS Jakość Zwycięstwo w rankingu Koputer Świat Koputer Świat Download poleca Chip Tip Power Chip Tip Econo

Nauka szybkiego pisania z grami i poezją Barańczaka!

Mistrz Klawiatury II - to rewolucja w metodyce uczenia szybkiego i bezwzrokowego pisania na klawiaturze komputera. Główne funkcje programu to:

  • systematyczna nauka przy pomocy gier zamiast nudnych ćwiczeń;
  • poezja "mankamętowa" napisana specjalnie na potrzeby Mistrza przez Stanisława Barańczaka zamiast bezsensownych zbitek słów z ćwiczonych liter;
  • kilka różnych scenariuszy kursu w zależności od potrzeb, czasu i stopnia zaawansowania;
  • możliwość korzystania z gotowych kursów lub nauki samodzielnej.
 
Kliknij aby powiększyć

Mistrz Klawiatury II - Główne menu
Główne menu

Gra Galeria
Gra Galeria

Okno ćwiczeniowe
Okno ćwiczeniowe

Statystyka
Statystyka szybkości

Okno pomocy
Okno Pomocy

Gra Bomber
Gra Bomber

linia

Już za kilka tygodni nie będziesz patrzył na klawiaturę!

Po kilku tygodniach nauki będziesz pisał szybko, bezbłędnie i nie będziesz musiał patrzeć na klawiaturę. Umiejętność ta pozostanie Ci już na całe życie. Będziesz pracował kilkukrotnie szybciej, zaoszczędzisz mnóstwo czasu, łatwiej znajdziesz pracę, będziesz mógł prowadzić pisane rozmowy przez Internet nie odrywając wzroku od monitora!

Gotowe kursy lub nauka samodzielna

W zależności od gustu i temperamentu możesz wybrać jeden z gotowych kursów lub wybierać sobie ćwiczenia lub gry samodzielnie. Kursy są krótsze lub dłuższe, dla początkujących i zaawansowanych, ćwiczące całą klawiaturę lub tylko tę część, której najczęściej używasz.

Gry zamiast nudnych ćwiczeń

Żmudne i nudne wprawki zostały zostały zastąpione w programie przez atrakcyjne gry, które wchodzą w skład każdego kursu. Możesz nawet opanować klawiaturę tylko grając pod warunkiem przestrzegania wskazówek metodycznych.

Specjalna poezja Stanisława Barańczaka

Mistrz Klawiatury II jest pierwszym programem na świecie, w którym ćwiczenia składające się z przypadkowych słów z ćwiczonymi literami zostały zastąpione przez specjalnie do tego celu napisaną poezję. Autorem zabawnych wierszyków "mankamętowych" do poszczególnych lekcji jest jeden z najwybitniejszych polskich poetów, Stanisław Barańczak.

Z programu mogą korzystać z powodzeniem zarówno dzieci, młodzież jak i osoby dorosłe. Program może być wykorzystany zarówno przez początkujących, którzy nie mieli dotychczas styczności z klawiaturą, jak również przez zaawansowanych użytkowników komputera, którzy chcą poprawić technikę, szybkość i bezbłędność pisania. Zaawansowani mogą również stworzyć ćwiczenia z własnych tekstów posiadanych na dysku.

Program uwzględnia specyfikę języka polskiego i technikę pisania polskich znaków narodowych.

Mistrz Klawiatury II (bez gry Bomber), jest środkiem dydaktycznym zalecanym przez Ministra Edukacji i Sportu do użytku szkolnego (nr zalecenia 0600/2001)

Uwaga: Po 11 września program sprzedawany jest bez gry Bomber. Grę tę (nie zalecaną przez MEN), można jednak doinstalować zgodnie z dołączoną instrukcją.

Pobierz wersję demonstracyjną                Kup pełną wersję w naszym sklepie on-line

Cena wersji download (do pobrania): 49.- PLN

 

Strona domowa     Produkty     Produkty sieciowe     Pliki do pobrania     Sklep on-line     Częste pytania     Kontakt i o firmie    
    Copyright © 2008-2014 by Nahlik Soft