Strona główna  Katalog produktów  Programy sieciowe Sklep on-line Częste pytania Kontakt i o nas

[Rozmiar: 10395 bajtów]
Kup teraz!

Nauka języka francuskiego klasycznym eTeacherem

  • ponad 200 różnorodnych ćwiczeń multimedialnych
  • wysokiej jakości nagrania wymowy.
  • wbudowany podręcznik gramatyki dostępny również jako kontekstowa pomoc do ćwiczeń gramatycznych.
  • komplet edytorów do wszystkich typów ćwiczeń umożliwiający nieograniczone rozbudowywanie programu przez użytkownika i przystosowanie go do swoich potrzeb.
  • przejrzysty system menu umożliwiający łatwe znalezienie ćwiczeń według tematyki, typu lub poziomu.
  • liczne ilustracje z Francji.
 
Kliknij aby powiększyć

eTeacher 4 Francuski Główny ekran z menu

eTeacher 4 Francuski Okno ćwiczenia z pomocą

eTeacher 4 Francuski Ćwiczenie z pomocą gramatyczną

eTeacher 4 Francuski Edytor ćwiczeń

linia

eTeacher 4.0 to znany i wypróbowanego programu wspomagający naukę języka francuskiego. Atrakcyjna i niezwykle skuteczna metodyka nauczania, łącząca naukę z zabawą, czyni z eTeachera program niezastąpiony dla każdego posiadacza komputera uczącego się języka francuskiego w szkole, na studiach, na kursie językowym lub samodzielnie.

Ponad 2000 różnorodnych ćwiczeń obrazkowych i tekstowych rozwija i utrwala słownictwo, gramatykę, pisownię i stylistykę. Wysokiej jakości nagrania wymowy dołączone są do wszystkich ćwiczeń słownikowych i translacyjnych oraz do większości ćwiczeń gramatycznych.

Program nie ma charakteru kursu. Jest programem ćwiczeniowo-testowym i jest pomyślany jako uzupełnienie i wzbogacenie nauki klasycznymi metodami. Przejrzysty system menu umożliwia łatwe znalezienie ćwiczeń według tematyki, typu lub poziomu.

Produkt Roku 1992 [Produkt roku 1995 (nominacja) [Produkt Roku 1997 (nominacja) Zwycięzca Cena/Jakość

eTeacher 4.0 zwyciężył stosunkiem jakości do ceny w rankingu programów do nauki języków obcych (Komputer Świat nr 7/2000). Otrzymał też nominację do tytułu Produkt Roku 1997 przyznawanego przez redakcję PC Kuriera. eTeacher 3.0 był nominowany do tytułu Produktu Roku 1995, zaś eTeacher 2.5 został wyróżniony jako Produkt Roku 1992.

Uwaga: Program eTeacher 4 działa tylko w 32-bitowych systemach operacyjnych. W przypadku posiadania sytemu 64-bitowego, prosimy przed zakupem przeczytać nasze porady jak można rozwiązać ten problem, które znajdują się na stronie Częste Pytania tutaj.

        Kup pełną wersję w naszym sklepie on-line
 

Strona domowa     Produkty     Produkty sieciowe     Pliki do pobrania     Sklep on-line     Częste pytania     Kontakt i o firmie    
    Copyright © 2008-2014 by Nahlik Soft